Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Enabled
sk: Povolené

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Key
sk: Kľúč

en: Scheduling
sk: Plánovanie
