Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Host
sl: Gostitelj

en: Key
sl: Ključ
