Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Aktiviert

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Key
de: Schlüssel

en: Scheduling
de: Zeitplanung

en: Item settings
de: Element-Einstellungen

en: Monitoring
de: Überwachung
