Zabbix client for Drupal (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Enabled
it: Attivato

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Key
it: Chiave

en: Scheduling
it: Programmazione
