Zabbix client for Drupal (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Enabled
lv: Iespējots

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Host
lv: Serveris

en: Key
lv: Atslēga
