Zbench (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Top
es: Superior

en: Back to top
es: Volver arriba

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: By
es: Por
