Zbench (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Top
gl: Superior

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: By
gl: Por
