Zbench (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Top
hu: Teteje

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: By
hu: Beküldő:

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás ellenőrzése még nem történt meg.

en: <strong>!count comments</strong> on %title
hu: <strong>!count hozzászólás</strong> ezen: %title
