Zbench (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Top
nl: Bovenaan

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: By
nl: Door
