Zbench (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Top
pl: Góra strony

en: Back to top
pl: Do góry

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: By
pl: Przez
