Zbench (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Top
pt: Superior

en: Back to top
pt: Voltar ao topo

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: By
pt: Por

en: Your comment is awaiting moderation.
pt: Seu comentário está sob moderação.

en: <strong>!count comments</strong> on %title
pt: <strong>!count comentários</strong> em %title

en: Search this site:
pt: Buscar neste site:
