Zbench (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Top
uk: Зверху

en: Back to top
uk: Нагору

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: By
uk: від

en: Your comment is awaiting moderation.
uk: З’явився коментар у черзі на узгодження
