Zbench (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Top
cs: Nahoru

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: By
cs: Od
