Zbench (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Top
fr: Haut

en: Back to top
fr: Remonter

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: By
fr: Par

en: Your comment is awaiting moderation.
fr: Votre commentaire est en attente de modération.
