Zbench (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Top
id: Atas

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: By
id: Oleh

en: Search this site:
id: Cari situs ini:
