Zbench (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Top
ru: Вверху

en: Back to top
ru: Наверх

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: By
ru: Автор:
