Zbench (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Top
sv: Överst

en: Back to top
sv: Tillbaka överst

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: By
sv: Av
