Zen (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: footer
ast: pie

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: header
ast: cabecera

en: configure
ast: configurar
