Zen (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាង​ឆ្វេង

en: right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាង​ស្តាំ

en: footer
km: បាត​កថា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: header
km: បឋម​កថា

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: edit menu
km: កែ​សម្រួល​ម៉ឺនុយ
