Zen (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: left sidebar
mn: Зүүн хэсэг

en: right sidebar
mn: баруун хэсэг

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: configure
mn: тохируулах
