Zen (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: left sidebar
sl: levi stolpec

en: right sidebar
sl: desni stolpec

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: header
sl: glava

en: configure
sl: nastavi

en: edit menu
sl: uredi meni
