Zen (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: left sidebar
ur: بائیں سائڈبار

en: footer
ur: فوٹر

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: header
ur: ہیڈر

en: configure
ur: ترتیب دیں
