Zen (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: left sidebar
dz: གཡོན་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: right sidebar
dz: གཡས་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག
