Zen (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Heim

en: left sidebar
is: vinstri síðubjálki

en: right sidebar
is: høgri síðubjálki

en: footer
is: fótur

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: header
is: høvd

en: configure
is: samanset

en: Unpublished
is: Ikki givið út
