Zen (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: left sidebar
ka: მარცხენა გვერდითი ზოლი

en: right sidebar
ka: მარჯვენა გვერდითი ზოლი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება
