Zen (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: left sidebar
nn: venstre sidestolpe

en: right sidebar
nn: høgre sidestolpe

en: footer
nn: Botntekst

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: header
nn: Topptekst

en: configure
nn: konfigurer

en: Unpublished
nn: Upublisert
