Zen (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: left sidebar
ta: இடது பக்கப்பட்டை

en: right sidebar
ta: வலது பக்கப்பட்டை

en: footer
ta: அடியொட்டு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: header
ta: தலையொட்டு

en: configure
ta: தகவமைக்குக
