Zen (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: header
ug: باش

en: configure
ug: تەڭشەش
