Zen (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: left sidebar
bg: лява колона

en: right sidebar
bg: дясна колона

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: header
bg: заглавка

en: configure
bg: конфигурирай
