Zen (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: left sidebar
is: vinstri hliðarstika

en: right sidebar
is: hægri hliðarstika

en: footer
is: fótur

en: Comments
is: Ummæli

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: header
is: haus

en: configure
is: stilla

en: Unpublished
is: Ekki birt
