Zen (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: left sidebar
my: ဘယ်ဘက် ဆိုဒ်ဘား

en: right sidebar
my: ညာဘက္ ဆိုဒ္ဘား

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး
