Zen (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: left sidebar
te: ఎడమ పక్కపట్టీ

en: right sidebar
te: కుడి పక్కపట్టీ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: header
te: శీర్షం

en:  in
te:  లో

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
