Zen (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: left sidebar
hi: बाएं साइडबार

en: right sidebar
hi: दाहिनी ओर का साइडबार

en: footer
hi: पादलेख

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: header
hi: शीर्षलेख

en:  in
hi:  में

en: configure
hi: विन्यास करें

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
