Zen (6.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: left sidebar
nl: linker zijbalk

en: right sidebar
nl: rechter zijbalk

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: content top
nl: inhoud bovenkant

en: content bottom
nl: inhoud onderkant

en: header
nl: kop

en: configure
nl: instellen

en: Breadcrumb settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Show home page link in breadcrumb
nl: Voorpaginalink in het kruimelpad weergeven

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
nl: Een scheidingsteken toevoegen aan het eind van het kruimelpad

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: edit block
nl: blok bewerken

en: edit the content of this block
nl: De inhoud van dit blok bewerken

en: configure this block
nl: Dit blok instellen

en: edit view
nl: View bewerken

en: edit the view that defines this block
nl: De view bewerken die dit blok definieert

en: edit menu
nl: menu bewerken

en: edit the menu that defines this block
nl: Het menu bewerken dat dit blok definieert

en: Show block editing on hover
nl: Toon 'blok bewerken' zodra de muiscursor over een blok beweegt.

en: When hovering over a block, privileged users will see block editing links.
nl: Wanneer men met de muis over een blok heen gaat, zullen gebruikers die blokken mogen bewerken, bewerklinks voor de blokken zien.

en: Only in admin section
nl: Alleen in beheergebied

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
nl: Alleen tekst. Vergeet niet om spaties toe te voegen.

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad vlak voor de titel staat.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
nl: De titel aan het einde van het kruimelpad toevoegen

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
nl: Handig wanneer het kruimelpad niet direct voor de titel is geplaatst

en: Theme development settings
nl: Instellingen voor themaontwikkeling

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
nl: Tijdens het ontwikkelen van het thema kan het erg nuttig zijn om steeds <a href="!link">het themaregister opnieuw op te bouwen</a>. WAARSCHUWING: dit heeft veel effect op de prestaties van de website en moet voor productiewebsites worden uitgeschakeld.

en: Theme registry:
nl: Themaregister:

en: Layout method
nl: Lay-outmethode

en: Liquid layout
nl: Flexibele lay-out

en: Fixed layout
nl: Lay-out met een vaste breedte

en: Display borders around main layout elements
nl: Toon randen om de belangrijkste lay-outelementen

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
nl: <a href="!link">Draadmodellen</a> zijn nuttig wanneer met het concept van een website wordt gestart.

en: Wireframes:
nl: Draadmodellen:

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
nl: Om de themaontwikkeling te vergemakkelijken, wordt het themaregister elke keer opnieuw opgebouwd, iedere keer als een pagina geladen wordt. Het is <em>erg</em> belangrijk om <a href="!link">de functie uit te zetten</a> voor productiewebsites.
