Zen (6.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: configure
af: verstel

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Show home page link in breadcrumb
af: Wys tuisblad skakel in krummelspoor

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: edit block
af: wysig blok

en: edit the content of this block
af: wysig hierdie blok se inhoud

en: configure this block
af: Verstel hierdie blok

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Show block editing on hover
af: Wys blok wysiging met oorbeweeg

en: When hovering over a block, privileged users will see block editing links.
af: Wanneer oor 'n blok beweeg word, sal gebruikers met toepaslike voorregte blokwysiging skakels sien.

en: Layout method
af: Uitlegmetode

en: Liquid layout
af: Vloeiende uitleg

en: Fixed layout
af: Vaste uitleg

en: Display borders around main layout elements
af: Toon randte om die hoof uitleg-elemente

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
af: <a href="!link">Draadrame</a> is nuttig wanneer 'n prototipe webwerf geskep word.

en: Wireframes:
af: Draadrame

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook

en: Highlighted content
af: Uitgeligte inhoud

en: Page closure
af: Bladsy sluiting

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Jump to Navigation
af: Spring na Navigasie
