Zen (6.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Header
be: Загаловак 1

en: configure
be: канхвігураваць

en: edit view
be: рэдагаваць выгляд
