Zen (6.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Header
ne: शिर्षक

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
