Zen (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: edit block
lt: Redaguoti bloką

en: edit the content of this block
lt: Redaguoti šio bloko turinį

en: configure this block
lt: Konfigūruoti šį bloką

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: edit the menu that defines this block
lt: Redaguoti meniu, kuris nustato šį bloką

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
lt: Lengvesniam temo kūrimui, temų registras perkuriamas kiekvieno puslapio užklausimo metu. <em>Labai</em> svarbu šią  <a href="!link">funkcija išjungti</a> paruoštoje svetainėje.

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Highlighted content
lt: Paryškintas turinys

en: Submitted by !username on !datetime.
lt: Pateiktas vartotojo !username !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
