Zen (6.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: left sidebar
sq: shtylla e majtë

en: right sidebar
sq: shtylla e djathtë

en: footer
sq: fundi

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: header
sq: kreu

en: configure
sq: konfigurimi

en: edit menu
sq: ndrysho menunë
