Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: left sidebar
ar: العمود الجانبي الأيسر

en: right sidebar
ar: الشريط الجانبي الأيمن

en: footer
ar: تذييل

en: header
ar: ترويسة

en: Unpublished
ar: غير منشور
