Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាង​ឆ្វេង

en: right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាង​ស្តាំ

en: footer
km: បាត​កថា

en: header
km: បឋម​កថា
