Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: left sidebar
tr: sol sütun

en: right sidebar
tr: sağ sütun

en: footer
tr: altbilgi

en: header
tr: başlık

en: Unpublished
tr: Yayında değil
