Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: left sidebar
ca: barra lateral esquerra

en: right sidebar
ca: barra lateral dreta

en: footer
ca: peu

en: header
ca: capçalera

en: Unpublished
ca: Sense publicar
