Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: left sidebar
id: sidebar kiri

en: right sidebar
id: sidebar kanan

en: footer
id: catatan kaki

en: header
id: Header

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
