Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: left sidebar
is: vinstri hliðarstika

en: right sidebar
is: hægri hliðarstika

en: footer
is: fótur

en: header
is: haus

en: Unpublished
is: Ekki birt
