Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Home
sk: Domov

en: left sidebar
sk: ľavý bočný panel

en: right sidebar
sk: pravý bočný panel

en: footer
sk: pätička

en: header
sk: hlavička

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
