Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: left sidebar
hu: bal oldalsáv

en: right sidebar
hu: jobb oldalsáv

en: footer
hu: lábléc

en: content top
hu: tartalom teteje

en: content bottom
hu: tartalom alja

en: header
hu: fejléc

en:  in
hu:  benne

en: navigation bar
hu: navigációs sáv

en: closure
hu: befejezés

en: Unpublished
hu: Rejtett
