Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: left sidebar
nn: venstre sidestolpe

en: right sidebar
nn: høgre sidestolpe

en: footer
nn: Botntekst

en: header
nn: Topptekst

en: Unpublished
nn: Upublisert
