Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: left sidebar
sl: levi stolpec

en: right sidebar
sl: desni stolpec

en: footer
sl: noga

en: header
sl: glava
