Zen nineSixty (960 Grid system) (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: left sidebar
gl: barra lateral esquerda

en: right sidebar
gl: barra lateral dereita

en: footer
gl: pé

en: header
gl: cabeceira

en: Unpublished
gl: Non publicado
